Weź udział w konkursie fotograficznym marki Hoya: ELEMENTS!

 

Żywioły to jedne z najbardziej spektakularnych zjawisk w otaczającym nas świecie, a celem fotografii od zawsze było ich wizualne przedstawienie. Bez wątpienia należą do nich woda, ogień, ziemia i powietrze. Fenomeny współczesnej planety to jednak już nie tylko kreacje natury, lecz także ich interpretacja, wykorzystanie zasobów przez człowieka oraz rozwój cywilizacyjny. Krajobraz miejski, wszechobecne błyski świetlne, a wśród nich największy żywioł - człowiek.

 

Aby ukazać nieustanną ewolucję żywiołów, konieczne jest zastosowanie specjalnych narzędzi, które wydobędą głębię zjawisk. Nieodzownym akcesorium, pozwalającym na zarejestrowanie żywiołów, są filtry fotograficzne - polaryzacyjne, UV, ograniczające ilość światła (filtry szare) oraz neutralizujące jego odcień (Light Pollution). Marka Hoya posiada kompletne portfolio produktów o wysokiej jakości gotowych do żywiołowego użytkowania. Fotograf ma do wyboru liczne serie filtrów, które posiadają nieograniczone spektrum możliwych zastosowań.

 

Od dłuższego czasu obserwujemy niesamowite zdjęcia wykonane za pomocą produktów Hoya, dlatego postanowiliśmy zorganizować konkurs fotograficzny ELEMENTS, który uwolni żywiołowość w każdym twórcy, a jej limitem będzie tylko kreatywność. Nie jest to zwykła rywalizacja, lecz szansa wzniesienia swoich możliwości fotograficznych na nowy, wyższy poziom - w konkursie można wygrać wspaniałe nagrody!

 

I Miejsce - ZESTAW FILTRÓW SZARYCH HOYA PROND EX 67MM

II Miejsce - FILTR SZARY HD MK II IRND (0.9) 77MM

III Miejsce - FILTR POLARYZACYJNY HOYA FUSION ANTISTATIC NEXT 77MM

 

Jury w konkursie ELEMENTS stanowić będzie zespół Next77, który wraz z Ambasadorami marki dokona oceny zgłoszonych prac i wyłoni zwycięzców wraz z uzasadnieniem wyboru.

 

Wyniki konkursu ogłoszone zostaną do 10.08.2024. Jaki jest przewodni żywioł Twojego fotograficznego świata? Opowiedz o tym, wyraź swoją kreatywność na Facebooku oraz Instagramie używając przy swoim zdjęciu hashtagu #hoyaelements oraz oznaczając oficjalny profil marki @hoyafilterspl na Facebooku lub @filtryhoya na Instagramie. Napisz do nas na naszym profilu @hoyafilterspl na Facebooku lub @filtryhoya na Instagramie, potwierdzając, że zapoznałeś/aś się z regulaminem konkursu, zgłoś swoje prace do konkursu już teraz i zdobądź fantastyczne nagrody!

 

Termin zgłaszania prac trwa od 21.06.2020 do 31.07.2020. Regulamin konkursu znajduje się w pliku PDF

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach filtrów Hoya? Koniecznie odwiedź https://www.hoyafilter.pl/!

 

Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia jej przeglądania!
OK