hoya prond grad 02

Dokonując zakupu obiektywu warto od razu zabezpieczyć frontową soczewką drogocennej optyki stosując akcesorium sprawdzonego japońskiego producenta. Linia UX zastępuje podstawową serię HMC, wprowadzając istotne udoskonalenia, które przekładają się na jeszcze większy komfort użytkowania oraz funkcjonalność. Warto wspomnieć, że filtry z serii UX wzbogacone zostały w stosunku do swoich poprzedników o powłokę hydrofobową przeciwdziałającą osadzaniu się zanieczyszczeń, np. kropel deszczu, odcisków palców oraz innych przypadkowych zabrudzeń spowodowanych przez substancje wodne i oleiste. Powierzchnia filtrów Hoya UX została pokryta również zaawansowanymi powłokami antyrefleksyjnymi, które zapewniają odpowiedni kontrast, nie powodując przy tym niepożądanych flar oraz blików.

 

Zaufaj akcesoriom japońskiej marki z wieloletnią tradycją, które nie tylko ochronią Twój drogocenny sprzęt, lecz również przełożą się na możliwość zarejestrowania fantastycznych kadrów. Filtry Hoya w przeciwieństwie do tanich chińskich zamienników, są sprawdzonym rozwiązaniem wykonanym ze szkła optycznego wysokiej jakości przy zastosowaniu nowoczesnych technologii, dzięki czemu zapewniają kontrastowy obraz o dużej przejrzystości i bardzo wysoką przepuszczalność światła. Ponadto cienka ramka dba o to, aby nie występował uciążliwy efekt winietowania, co pozwala uzyskać satysfakcjonujący efekt finalny w łatwy sposób. Filtry są doskonałą inwestycją, gdyż w zapewniają nie tylko możliwość uzyskania rezultatów niemożliwych do odtworzenia w postprodukcji, lecz stanowią także doskonałą protekcję frontowej soczewki obiektywu, która pomoże ochronić wartościową optykę przed nieopatrznym zarysowaniem lub stłuczeniem, mogącym przytrafić się w najmniej spodziewanym momencie. Warto wspomnieć, że produkty te wyposażone są również w gwint, dzięki czemu można łączyć kilka filtrów ze sobą. To podstawowe akcesorium, które powinno się znaleźć w torbie każdego fotografa – amatora, hobbysty oraz profesjonalisty.

 

Sięgnij po swój filtr Hoya UX już teraz. W ofercie dostępne są filtry UV oraz polaryzacyjne we wszystkich najpopularniejszych średnicach!

HOYA UX CIR-PL

HOYA UX UV

 

Sugerowane ceny detaliczne filtrów UV rozpoczynają się już od 42zł dla średnicy 46mm i kończą na 80zł dla średnicy 82mm, natomiast koszt zakupu filtra polaryzacyjnego waha się od 80 do 225zł w zależności od wybranego rozmiaru akcesorium.

 

Dowiedz się więcej o filtrach fotograficznych marki Hoya

Strona HOYA

 

Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia jej przeglądania!
OK