konkur hoya filters2tura

Rozstrzygnięcie drugiej i ostatniej tury konkursu Hoya - Flirt z filtrem!

konkur hoya filters2 I tura

Rozstrzygnięcie pierwszej tury konkursu Hoya - Flirt z filtrem!

konkur hoya filters2

Startujemy z ogólnopolskim konkursem fotograficznym Hoya Filters - Flirt z filtrem!

oly roadshow 2

Już w najbliższy weekend startuje tegoroczna edycja Olympus Roadshow - serii bezpłatnych wykładów połączonych z możliwością testowania sprzętu w 6 polskich miastach - Hoya Filters też tam będzie - ZAPRASZAMY!

grafika targi3

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia stoiska nr 91 podczas nadchodzących targów fotograficznych Film Video Foto w Łodzi, które w tym roku odbędą się w terminie 26-28 marca. Poza prezentacją pełnej gamy filtrów fotograficznych Hoya, zaplanowaliśmy także spotkania ze znanymi fotografami z branży.

 warsztaty-fb-grafikaTokina i Hoya zapraszają Was na plenerowe warsztaty fotograficzne do Doliny Będkowskiej pod Krakowem, jednej z siedmiu dolin Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskie oraz jedną

z najdłuższych dolin Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej.

Warsztaty odbędą się 24 maja. Rozpoczną się krótkim spotkaniem i wprowadzeniem teoretycznym na temat kreatywnego wykorzystania filtrów w fotografii. Zdobyta wiedza zostanie wykorzystana w plenerze podczas pokonywania niezwykle malowniczej trasy w Dolinie Będkowskiej. To urokliwe miejsce położone z dala od miejskiego zgiełku pozwala skupić się na przyjemności fotografowania przyrody. Po zakończeniu zdjęć zapraszamy na wspólną biesiadę, podczas której podsumujemy plon fotograficznych łowów uczestników warsztatów.

480x400 kol FVF

W dniach 27 - 29 marca 2014 r. wszyscy uczestnicy targów Film Video Foto mogli zapoznać się z pełną ofertą filtrów fotograficznych marki Hoya na największych targach branżowych w Polsce. Stoisko, przy którym udostępniona była ekspozycja cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.

grafika-promocja-hoya

W dniach 17-21 lutego oficjalny dystrybutor marki Hoya w Polsce przygotował specjalną zabawę dla pasjonatów fotografii. Tydzień z filtrami fotograficznymi Hoya adresowany był do wszystkich, dla których fotografia jest dobrą zabawą, lubiących kreować i dopracowywać zdjęcia już na etapie wyzwalania migawki aparatu oraz poszukujących wciąż nowych pomysłów na kreatywne obrazy.

Liczył się pomysł i dobra zabawa. Najlepsze pomysły zostały nagrodzone wysokiej jakości filtrami fotograficznymi marki Hoya. Zapraszamy do galerii nagrodzonych prac.

Zobacz galerię

Zapisz się do firmowego newslettera!


Zapisując się do Newslettera, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych wyłącznie w celu wysyłki newslettera, która obejmuje otrzymywanie informacji handlowych o najnowszych produktach i wydarzeniach marki Hoya. Więcej o polityce prywatności.

Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia jej przeglądania!
OK