Dostępne rozmiary:

 

ad filtr-gwiazdkowy-hoya-sparkle-x6-49mm filtr-gwiazdkowy-hoya-sparkle-x6-49mm_1

 

 

Filtr efektowy HOYA Sparkle x6, tworzący efekt sześcioramiennej gwiazdki na źródłach światła widocznych w kadrze. Umożliwia uzyskanie malowniczych efektów na zdjęciach wykonanych w nocy lub wieczorem – idealny do astrofotografii oraz krajobrazów po zmroku.

Użycie filtra HOYA Sparkle x6 zapewnia także uzyskanie dodatkowego efektu podczas fotografowania za dnia. Zdjęcie wykonane przy jego użyciu jest delikatnie rozmyte, ma delikatny, bajkowy efekt. Jego intensywność zależna jest od użytego obiektywu – im wyższa ogniskowa, tym bardziej intensywny rezultat. Obrotowa konstrukcja filtra umożliwia regulację kształtu tworzonych rozbłysków.

 

 

 

 

Filtry marki HOYA wykonane są ze szkła optycznego wysokiej jakości, pokrytego dodatkowo wieloma warstwami ochronnymi i antyrefleksyjnymi. Aluminiowa ramka w kolorze czarnym skutecznie niweluje niechciane odbicia i refleksy. Jej smukłe wymiary powodują, że filtr nie tworzy winiety, nawet w przypadku fotografowania obiektywem szerokokątnym. Podczas korzystania z filtra zaleca się użyć niskiej wartości przysłony, która atrakcyjnie wyeksponuje światło na zdjęciu.

 

 

Opinia @digiborg:

“To the nightscape photography fun, try it out once!”

Link do pełnej recenzji ENG

 

 

Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia jej przeglądania!
OK