Oferta marki Hoya powiększyła się o drugą generację filtrów IRND, które zmniejszają ilość docierającego do obiektywu światła oraz wycinają promieniowanie podczerwone.

Odświeżona gama filtrów marki Hoya już dostępna!

Informujemy o wprowadzeniu na rynek nowej gamy, kwadratowych filtrów fotograficznych marki Hoya.

Odświeżona gama filtrów marki Hoya już dostępna!

Informujemy o wprowadzeniu na rynek nowej gamy, odświeżonych filtrów fotograficznych marki Hoya.

Hoya UX już w ofercie

>W ofercie firmy Hoya dostępne są filtry z nowej serii UX, która zastępuje produkty oznaczone symbolem HMC. Jest to nowa linia akcesoriów Hoya zaadresowana do początkujących i średniozaawansowanych użytkowników, którzy chcą osiągać świetne rezultaty w przystępnej cenie.

Hoya ProND GRAD już w ofercie

W ofercie firmy Hoya znalazł się filtr Hoya PROND GRAD, który pozwala uniknąć prześwietlonych lub niedoświetlonych obszarów w kadrze, dzięki czemu zdjęcia krajobrazu cechują się pięknymi, żywymi kolorami i wspaniałą grą świateł.

hoya filter fusion antistatic CIR PL 01

Z dniem 10 sierpnia 2015 Hoya Filters startuje z ogólnopolską promocją na filtry Hoya! Więcej w środku.

hoya filter fusion antistatic CIR PL 01

Firma Hoya, jeden z najbardziej znanych producentów wysokiej jakości filtrów fotograficznych, wprowadza na rynek nową, rewolucyjną serię Fusion Antistatic. Seria jest efektem połączenia funkcjonalności obecnej już na rynku i popularnej serii Pro1 Digital oraz nowej technologii powłok antystatycznych. Przeznaczona jest do pracy w niesprzyjających warunkach atmosferycznych i w środowisku o wysokim stopniu zakurzenia i zapylenia. Ma unikatową cechę wyróżniającą ją spośród wszystkich filtrów dostępnych na rynku – antystatyczną powłokę ochronną Antistatic, która stanowi naturalną barierę chroniącą powierzchnię filtra przed kroplami wody, kurzem, drobnymi pyłkami czy odciskami palców. Dzięki niej utrzymanie filtra w czystości jest znacznie prostsze i nie wymaga stosowania dodatkowych środków do konserwacji optyki.

hoya-filter-PROND500-01Firma Hoya, największy producent szkła optycznego i wysokiej jakości filtrów fotograficznych, wprowadza na rynek nową serię filtrów szarych PROND. Filtry z serii PROND to obecnie najbardziej zaawansowane technologicznie filtry szare dostępne na rynku. Do ich produkcji wykorzystano nowatorską metodę polegającą na obustronnym pokryciu filtra powłoką antyrefleksyjną ACCU-ND. Gwarantuje to, że rejestrowany obraz wiernie zachowuje kolorystykę. Filtry przeznaczone są nie tylko dla fotografów – doskonale sprawdzą się też na rynku video HDSLR.

 

Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia jej przeglądania!
OK