Next77, Polski dystrybutor filtrów fotograficznych marki Hoya ma przyjemność poinformować o konkursie z okazji premiery filtra MIST DIFFUSER BLACK!

Next77, Polski dystrybutor filtrów fotograficznych marki Hoya ma przyjemność poinformować o konkursie Filter Photo Contest 2021! 

Miesiąc niskich cen z Hoya!

Black Friday już za kilka dni, lecz marka Hoya w tym roku postanowiła rozszerzyć czarnopiątkowe okazje o cały miesiąc! Właśnie startuje miesiąc niskich cen Hoya Filters, który potrwa aż do świąt!

konkur hoya filters2tura

Rozstrzygnięcie drugiej i ostatniej tury konkursu Hoya - Flirt z filtrem!

konkur hoya filters2 I tura

Rozstrzygnięcie pierwszej tury konkursu Hoya - Flirt z filtrem!

konkur hoya filters2

Startujemy z ogólnopolskim konkursem fotograficznym Hoya Filters - Flirt z filtrem!

oly roadshow 2

Już w najbliższy weekend startuje tegoroczna edycja Olympus Roadshow - serii bezpłatnych wykładów połączonych z możliwością testowania sprzętu w 6 polskich miastach - Hoya Filters też tam będzie - ZAPRASZAMY!

grafika targi3

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia stoiska nr 91 podczas nadchodzących targów fotograficznych Film Video Foto w Łodzi, które w tym roku odbędą się w terminie 26-28 marca. Poza prezentacją pełnej gamy filtrów fotograficznych Hoya, zaplanowaliśmy także spotkania ze znanymi fotografami z branży.

 warsztaty-fb-grafikaTokina i Hoya zapraszają Was na plenerowe warsztaty fotograficzne do Doliny Będkowskiej pod Krakowem, jednej z siedmiu dolin Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskie oraz jedną

z najdłuższych dolin Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej.

Warsztaty odbędą się 24 maja. Rozpoczną się krótkim spotkaniem i wprowadzeniem teoretycznym na temat kreatywnego wykorzystania filtrów w fotografii. Zdobyta wiedza zostanie wykorzystana w plenerze podczas pokonywania niezwykle malowniczej trasy w Dolinie Będkowskiej. To urokliwe miejsce położone z dala od miejskiego zgiełku pozwala skupić się na przyjemności fotografowania przyrody. Po zakończeniu zdjęć zapraszamy na wspólną biesiadę, podczas której podsumujemy plon fotograficznych łowów uczestników warsztatów.

480x400 kol FVF

W dniach 27 - 29 marca 2014 r. wszyscy uczestnicy targów Film Video Foto mogli zapoznać się z pełną ofertą filtrów fotograficznych marki Hoya na największych targach branżowych w Polsce. Stoisko, przy którym udostępniona była ekspozycja cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.

Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia jej przeglądania!
OK