Dostępne rozmiary:

 

62b351f7eb8d9 62b35204b1de6

 

 

Hoya mist diffuser black to filtr tworzący efekt mgły na zdjęciu, nadając stylowego oraz kinowego wyglądu. Efekt uzyskany jest poprzez równomierne rozprowadzenie drobnego czarnego proszku znajdującego się pomiędzy dwoma warstwami szkła optycznego. Filtr został zbudowany z niepowlekanej szklanej powierzchni, dzięki czemu został zapewniony lepszy efekt oraz wzmocnione flary. Dostępne są dwie wersje, mist diffuser black No0,5 oraz No1, dzięki czemu można wybrać intensywność efektu odpowiednią dla danego zdjęcia.

 

 

Zdjęcie: Antony Zacharias

 

 

Miękki efekt filtra mist diffuser black jest również doskonały do zdjęć portretowych. Wygładza fakturę skóry i zmniejsza ogólny kontrast, nadając modelom stylowy wygląd. W porównaniu z innymi filtrami miękkimi, filtr mist diffuser black nie wybiela obrazu. Filtr świetnie sprawdzi się również w fotografii krajobrazowej. Rozmywając światło delikatnie przebijające przez drzewa, tworzy niespotykany efekt na zdjęciu.

 

 

Zdjęcie: Christophe Anagnostopoulos

 

 

Co ciekawe, filtr mist diffuser black znajdzie również zastosowanie w produkcjach wideo dodając klasycznego efektu typu vintage. Jest to szczególnie przydatne podczas nagrywania, ponieważ efekt jest widoczny od razu podczas realizacji materiału, dając reżyserom już w czasie produkcji informację na temat tego, jak wygląda nagrywany materiał, oszczędzając przy tym późniejszy czas poświęcony na postprodukcję.

 

 

Hoya mist diffuser black No 0,5 zapewnia łagodny efekt zmiękczenia tworząc bardziej subtelny efekt, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji, nawet przy silnym oświetleniu od tyłu. Jest odpowiedni do scen nocnych i scen oświetlonych od tyłu, gdy słońce zaczyna zachodzić.

 

 

Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia jej przeglądania!
OK