Dostępne rozmiary:

 

5dbaef3ae115a filtr-hoya-starscape-49mm filtr-hoya-starscape-49mm_1 filtr-hoya-starscape-49mm_3

 

 

 

Filtry Hoya Starscape, poza wysoką jakością wykonania, oraz wygodą korzystania pozwolą ci na wykonanie wspaniałych zdjęć nocnego nieba. Dzięki wyeliminowaniu żółtego oraz zielonego światła emitowanego przez iluminacje miasta, możesz cieszyć się głęboką czernią nieba i naturalnie oddanymi kolorami gwiazd oraz galaktyk, wszystko dzięki Hoya Starscape.

 

 

 

 

Fizyczne odcięcie niechcianego światła miast i aglomeracji miejskich skutkuje nie tylko naturalną barwą nieba i głęboką czernią, lecz także znacząco poprawia kontrast, co jest kluczowe gdy chcemy uchwycić na zdjęciu konkretne obiekty takie jak mgławice, czy galaktyki.

 

 

 

Dlaczego warto wybrać Filtr Hoya Starscape? W porównaniu do innych filtrów, w Hoya Starscape wykorzystywane jest szkło, które zostało opracowane tak by osiągnąć odpowiednie właściwości transmitancji, konkretnych długości fal. Dzięki temu filtr Hoya Starcape bardzo precyzyjnie odcina zanieczyszczenia nocnego nieba, dając jednocześnie żywe i naturalne kolory, co jest kluczowym efektem, szczególnie podczas używania obiektywów szerokokątnych.

 

 

Opinia @maralphoto:

“This filter delivers what it promises! The resulting photos have no artefacts and are of excellent quality.”

Link do pełnej recenzji ENG

 

 

 

Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia jej przeglądania!
OK